Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Grupės STUDIJA gyvo garso koncertas – LEGENDOS SUGRĮŽTA!

balandžio 29, 2017 @ 7:00 am - 9:00 pm

| 9,20EUR
SONY DSC

STUDIJA – bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978-aisiais metais. Itin populiarių, jau legendomis tapusių kūrinių, tokių kaip: „Draugams“, „Vaikystė“, „Spindulys“ bei „Rytas pas mamą“ atlikėjai šiais metais džiaugiasi jau 38-aisiais metais scenoje, kurių metu savo žiūrovams padovanojo net 7 autorinius albumus.

Grupė „Studija“ laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, o apie tai byloja faktas, jog ji įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią, 17 valandų koncertą, kurio metu buvo atlikta net 219 kūrinių.

Grupei ypatinga ir todėl, kad joje groja tie patys muzikantai nuo pat jos įkūrimo: grupės vokalistas – Steponas Januška daugelio konkursų laureatas ir dainų autorius, bosistas bei dainų autorius Gintautas Litinskas garsėjantis kaip geležinio balso savininkas. Šiuo metu grupei naujų spalvų suteikia jauna vokalistė – Edita Bodrovaitė.

„Studija“ sėkmingai tęsia koncertinę veiklą visoje Lietuvoje ir svetur, o šįsyk džiugins savo gerbėjus NAUTILUS laisvalaikio namuose, Kaune. Koncerto metu bus atliekami garsiausi, visiems puikiai žinomi autoriniai kūriniai bei populiariausi užsienio atlikėjų koveriai.

Šis koncertas skirtas visiems išsiilgusiems senos, laiko patikrintos muzikos, betarpiško bendravimo su atlikėju bei kupino teigiamų emocijų vakaro!

Steponas Januška – vokalas

Edita Bodrovaitė – vokalas

Gintautas Litinskas – bosinė gitara, vokalas

Virginijus Pažemeckas – gitara, vokalas

Valdas Galdikas – mušamieji

Raimondas Jonutis – klavišiniai

Bilietus platina: http://www.tiketa.lt/LT/grupes_studija_gyvo_garso_koncertas_legendos_sugrizta_16203

Informacija

Data:
balandžio 29, 2017
Laikas:
7:00 am - 9:00 pm
Kaina:
9,20EUR

Organizatorius

Nautilus Laisvalaikio namai

Vieta

Nautilus Laisvalaikio namai
Savanorių prospektas
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
869991356
Interneto svetainė:
www.nautilusnamai.lt
Top